iwona gruszka.jpg

Cześć, 

Nazywam się Iwona Gruszka i jestem "strategiem" biznesu online, marki i technologii. Pracuję z przedsiębiorcami takimi jak Ty, którzy chcą przekuć swoje pomysły w biznes internetowy, budować silną i spójną markę oraz zarabiać więcej pieniędzy, pracować mniej i cieszyć się wolnością finansową i psychiczną. 

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z przedsiębiorczością, masz pomysły, ale nie wiesz od czego zaczać, prowadzisz startup, czy jesteś przedsiębiorcą od lat, który potrzebuje pomocy w budowaniu swojej marki w sieci i opracowniu odpowiedniej strategii wizerunkowo-marketingowo-technicznej, mogę Ci w tym pomóc. 

Jako założycielka startupów z kilkuletnim doświadczeniem w świecie nowych technologii pomagam przedsiębiorcom zrozumieć zawiłości przenoszenia lub rozpoczynania budowania obecności ich biznesów w Internecie.

Pracuję z osobami, które chcą:

  • pozbyć się strachu i niepewności i zacząć realizować pomysły biznesowe,
  • dowiedzieć się jak zbudować biznes bez rozbijania banku,
  • przełamać strach i pozbyć się frustracji w związku z nowymi technologiami,
  • poprawić swoją widoczność w sieci i sprawić by ich wizerunek był postrzegany profesjonalnie przez ich klientów, 
  • pozyskiwać klientów bez wydawania fortuny na marketing,
  • osiągać rezultaty robiąc to, co kochają, 
  • monetyzować wiedzę, doświadczenie i pasję i kreować dochód pasywny.

Wierzę, że jeśli Twoim powołaniem jest prowadzenie biznesu, jest to dla Ciebie możliwe. Pomysły mają znaczenie, ale największe ma ich wykonanie. 

To co udało mi się do tej pory osiągnąć, zbudowałam sama. Od wyprowadzki do dużego miasta z małej miejscowości, przez zakup mojego wymarzonego super błyszczącego laptopa za pierwsze zarobione pieniądze (HP Pavillion dv2000-do dziś pamiętam), przez dwa dyplomy licencjackie i dwa magisterskie w tym jeden na amerykańskiej uczelni, przez stypednium we Włoszech i Stanach, surfowanie na Hawajach i lot helikopterem nad "ukochanym" Wielkim Kanionem Colorado, po założenie i bycie współtwórcą kilku projektów biznesowych włączając ten, który z pasją prowadzę dzisiaj z mojego biura w domu, ciężko pracowałam, aby zaprojektować i żyć życiem, jakim zawsze chciałam. 

award17.jpg
gr.jpg
13592807_10210195224463469_4608263397109542321_n.jpg
hawaii.png

Dlatego wierzę, że wszystko jest możliwe, a niemożliwe zabiera trochę więcej czasu. I o ile to może brzmi trywialnie, biznesy takie jak Google, Apple, AirBnB czy Facebook też gdzieś zaczynały i wcale nie w biurach szklanych wieżowców, a w garażu, pokoju akademika i mieszkaniu na przedmieściach, z zerowym bądź prawie zerowym budżetem na początku i z czasem urosły do gigantów, które znamy teraz. Może nie wydarzy się to jutro i może Twój biznes nigdy nie dorówna rozmiarom Google, ale z dobrą etyką pracy i determinacją możesz zbudować coś, z czego będziesz dumny/dumna.

IMG_0676.JPG

Rozpoczynanie i budowanie biznesu jest jak maraton, nie jak sprint (wiem, jestem dumnym podwójnym maratończykiem z Rzymu i Krakowa :) ) i podobnie jak w przypadku trenowania do maratonu, potrzebujesz wytrwałości, odpowiedniego przygotowania i kogoś z widzą i doświadczeniem, aby nie wyrządzić sobie szkody w trakcie tego procesu i szybciej dotrzeć tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Nie wierzę w skróty. Nie ma takich w maratonie i dlatego pokazuję Ci jak zacząć, jak budować i rozwijać solidny biznes w sieci, jeśli dopiero zaczynasz po godzinach, z czasem zamieni się w Twoją pracę w pełnym wymiarze godzin, jeśli tego chcesz. Jeśli już prowadzisz biznes, pokazuję Ci, jak go zautomatyzować tam, gdzie to możliwe i skalować. 

 

Kiedy pracujesz ze mną dostajesz dostęp do wszystkiego co wiem o tym jak znaleźć dobre pomysły biznesowe, jak budować produkty elektroniczne (infoprodukty), o metodologiach i technikach które dadzą Ci przewagę w biznesie online.

Jestem strategiem biznesu i praktykiem. Wykorzystuję metody Lean Startup, Design Thinking i Zarządzania projektami, których używam we własnym biznesie, do zmnimalizowania kosztów i przyspieszenia działania w biznesach moich klientów. Nauczę Cię nie tylko co robić, ale też jak to robić i kiedy podjąć dane działania. Będę zachęcać Cię do podjęcia kroków, które znacznie przybliżą Cię do celu i dam Ci najlepsze narzędzia jakie znam i wsparcie, którego będziesz potrzebować po to, by spełnić Twoje marzenia o biznesie.

DIY TECH.png

WZDRYGASZ SIĘ NA MYŚL O NOWYCH TECHNOLOGIACH?

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE, APLIKACJE i NARZĘDZIA ONLINE SPRAWIAJĄ, ŻE MASZ GĘSIĄ SKÓRKĘ?

Nie martw się. Sprawię, że technologie przestaną Cię przerażać. Jestem pasjonatem i samoukiem i wszystkie systemy, strony lądowania i strony www stworzyłam sama. Teraz chcę Ci pokazać, że Ty też możesz, niezależnie od tego jak swobodnie czujesz się używając Internetu.

Wierzę, że technologia daje nam przewagę aby osiągnąć w życiu więcej, niż nam się wydaje, że możemy. Miejsce urodzenia czy dostęp do wiedzy nie przesądza już o naszym sukcesie. Z technologią w ręce mamy nieograniczone możliwości. Jak mówi Gary Vaynerchuk, żyjemy w czasach rewolucji która jest większa niż Rewolucja Przemysłowa z przełomu XVIII/XIX wieku. Wykorzystajmy to zatem! 

Sama nauczyłam się poruszać w świecie online i bardzo się cieszę, jeśli będę mogła Ci pokazać jak Ty też możesz i jak możesz wykorzystać Internet aby lepiej pomagać Twoim klientom, a w międzyczasie przenosić swój biznes na kolejne wyższe poziomy. 

Najlepsza wiadomość jes taka, że w technologiach zawsze można znaleźć rozwiązanie dla tego, co chesz zrobić. 


follow me in.png
Puzzlingo.png
supearmedia.png

Podczas mojej przygody z biznesem miałam wiele okazji przemawiać publicznie na temat moich doświadczeń oraz o motywowaniu i wspieraniu kobiet przedsiębiorczych i w IT. Bardzo zależy mi na tym, aby szczególnie kobiety zrozumiały, że mają prawo do robienia tego, czego pragną i osiągnięcia finansowej niezależności w tym procesie. 


iwona gruszka new york.jpg
iwona gruszka public speaking
iwona gruszka conference dubrovik techne summit

Zainwestowałam też wiele czasu i pieniędzy w szkolenia i kursy najlepszych marketerów na zachodzie i miałam spotkać osobiście takich przedsiębiorców jak Kimra Luna, Selena Soo i Sigrun Gudjonsdottir. 

with Kimra Luna.jpg
Sleena soo.jpg
sigrun.jpg

"Zaprojektowałam" i żyję życiem, którym zawsze chciałam żyć. Lubiłam swoją pracę na etacie w firmie medycznej ale od dziecka wiedziałam, że chcę czegoś więcej. Chciałam realizować swoje pasje i wykorzystywać kreatywność i teraz, kiedy pracuję z innymi przedsiębiorcami i podrzucam im swoje pomysły i widzę, że przynoszą im rezultaty i szczęście kiedy też "projektują" i żyją wymarzonym życiem, wiem, że znalazłam swoje powołanie. 

TERAZ TWOJA KOLEJ!

KLIKNIJ TUTAJ i zacznij projektować i tworzyć biznes i życie, o których marzysz!