Pytanie: Jak ciekawie i skutecznie zabrać się za reklamę studia projektującego wnętrza. Póki co puszczałam reklamy że zdjęciem, kierujące na stronę internetową oraz z postem. Macie może inne pomysły? [pytanie oryginalne tutaj]: 

Wyszpiegowałam, że jesteś wirtualną asystentką, więc reklamę robisz chyba dla klienta? Ale, zawsze możesz podpowiedzieć. 
Popatrz jak działa Ania Orowiecka-Stanisławska . Ukłon w stronę Ani. Ania buduje swoją markę osobistą. Nawiązuje relacje, pokazuje swoje niesamowite projekty, tam gdzie jej potencjalny klient może je znaleźć, albo opowiedzieć o nich innym. Ania również swoimi odpowiedziami pomaga i odpowiada innym. Teraz po roku działania (niedawno obchodziła pierwsze urodziny :) ) jest już na tyle znana, że kiedy ktoś pyta o architekta wnętrz, inni Anie po prostu oznaczają :) 
Poza grupami gdzie "kręcą" się osoby prowadzące biznesy, gdzie są wpisy, gdzie można promować swoje biznesy, znajdź grupy wnętrzarskie, gdzie szczególnie są osoby poszukujące inspiracji może pomocy projektanta. 

Metody płatne. Karol wspomniało AdWords. Ja polecam strategicznie zaplanowaną kampanię na Facebooku. Stwórz np. katalog, który będzie w jakiś sposób zaspokajał potrzebę klienta. Może coś na wzór kultowego Cztery Kąty, w wersji pdf. gdzie zamieścisz kilka propozycji wizualizacji z oznaczeniem elementów wystroju wnętrz, gdzie można je kupić, żeby klient już nie musiał szukać. Może nawet kilka takich PDFów wg. stylów, żeby każdy mógł znaleźć coś w swoim guście. Zaproponuj to za zapis na newsletter. Umieść na stronie lądowania i puść na to kampanię w managerze reklam, a później utrzymuj relacje ze swoją listą mailingową wysyłając newslettery, promocje i dzieląc się wiedzą.

 

PODOBAJĄ CI SIE MOJE SuPEAR PORADY?

CHCESZ ZE MNĄ PRACOWAĆ?? 

możesz na kilka sposobów: